Leading Manufacturer of ss hex standoff and ms hex standoff from Ghaziabad.
₹ 4 / Piece Get Latest Price
| Thread Size | M2 |
| Standoff Length | 6 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Thread Type | Female-Female |
| Standoff Shape | Hexagonal |
| Plating | Nickel Plated |
| Across Flats | 4 mm |
| Color | Natural |
₹ 6 / Piece Get Latest Price
| Thread Size | M2 |
| Standoff Length | 6 mm |
| Material | Mild Steel |
| Thread Type | Female-Female |
| Standoff Shape | Hexagonal |
| Plating | Nickel Plated |
| Across Flats | 4 mm |
| Color | Nickel |
Minimum order quantity: 100 Piece
Sandeep Chauhan (Owner)
Sandeep Springs Works
KH. No. 1124, Master Colony, Sihani Chungi, Meerut Road
Ghaziabad - 201001, Uttar Pradesh, India